Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Cenová ponuka > Väzníky

Väzníky

 

K vypracovaniu cenovej ponuky na väzníky potrebujeme:
•meno zákazníka alebo firmy
obr2.png•kontaktné údaje (email pre zaslanie cenovej ponuky a vhodné je aj telefónne číslo, aby sme       Vám prípadne mohli zavolať a doplniť si informácie na zadanie cenovej ponuky)
•miesto stavby, popr. parcelné číslo (kvôli presnému určeniu klimatických zaťažení - sneh, vietor)

•projektovú dokumentáciu (pôdorys podlažia, rezy, pohľady a výkres strechy a krovu – ak boli vypracované)
•prípadné požiadavky na vytvorenie podkrovného (odkladacieho) priestoru

Na základe zaslaných podkladov prevedieme - na špecializovanom softvéri - návrh nosnej väzníkovej konštrukcie, stanovíme dimenzie drevených prvkov väzníkov a styčníkových dosiek. Takto vyčíslime spotrebu materiálu pre Vami zadaný väzníkový krov. Spotreba materiálu vždy závisí od tvaru a rozmerov strechy, rozpätia a zaťaženia väzníkov (na skladbe a hmotnosti strešného plášťa a podhľadu, snehovej a veternej oblasti), vytvorenia a zaťaženia podkrovného priestoru, atď. Podľa spotreby materiálu je kalkulovaná cena väzníkov. Pretože cena väzníkov je závislá od mnohých faktorov, nie je možné ju jednoducho stanoviť bez tohto výpočtu. Preto sa aj cena zdanlivo rovnakých striech môže líšiť, pretože niektoré parametre týchto striech sa budú mierne líšiť.

K spracovaniu cenovej ponuky pristupujeme dôkladne a starostlivo. Pokiaľ niečomu v cenovej ponuke nerozumiete, kontaktujte nás, radi Vám to vysvetlíme.

Kontaktný formulár                           Referencie